Konec roku 2017 znamenal zároveň konec mandátu pro většinu členů boardu ESN Liberec. Svou funkci opustili hned 4 členové - Radka Litvínová, která dohlížela na finance organizace z pozice Trasurera, Anna Šolcová, která vykonávala funkci PR Managera, Adéla Šolcová působící na pozici Local Representative a Markéta Legnerová, jejíž náplní práce bylo jakožto Activities koordinátorky vymýšlet a organizovat pro Erasmus studenty zajímavé eventy, které jim zpříjemnili jejich pobyt v Liberci.

Působit jako dobrovolník není vždy jednoduché, mnohdy to je práce na úkor mnoha jiných činností. Přesto však věříme, že čas věnovaný práci v této obrovské studentské organizaci znamenal pro tyto členy spoustu cenných zkušeností. Velmi Vám tímto děkujeme!

Většina z našich milých Erasmus studentů se vrátila do svých domovů, kde trpí post-Erasmus depresí. ESN Liberec však nezahálí a již začíná intenzivně pracovat na programu pro semestr nadcházející. Zajímá Vás, kdo nastoupil na pozice našich milých bývalých "boarďáků"? Navštivte naši sekci "O nás" a seznamte se s lidmi, kteří se ujali nových funkcí pro rok 2018!